O nas

Witajcie,

podczas organizowanych przez nas wyjazdów, chcielibyśmy podzielić się z Wami znajomością kubańskiej kultury, historii, tradycji, folkloru i kulinariów, a także służyć pomocą w różnych sytuacjach, które mogą zaistnieć w czasie pobytu na tej karaibskiej wyspie. Z turystyką jesteśmy związani od 2001 r. jako absolwenci studiów turystyki i rekreacji, pasjonaci podróży, piloci wycieczek, rezydenci i przewodnicy na różnych kierunkach (m.in. Europa Środkowa, Bałkany, Półwysep Iberyjski, Ameryka Południowa i Karaiby). Ale to właśnie Kuba skradła nasze serca

Znamy ten kraj od podszewki, a naszą pasją i wiedzą chętnie dzielimy się z turystami z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi przewodnikami, mieszkającymi na stałe na wyspie, tworząc niesamowity zespół ludzi kochających ten piękny kraj. Zawsze staramy się być entuzjastycznymi gospodarzami, którzy chcą jak najlepiej zadbać o swoich Klientów. Lubimy towarzystwo innych ludzi i nieustannie poszukujemy nowych, egzotycznych i fascynujących miejsc, które wzbogacają naszą ofertę. 

Zapomnijcie o wycieczkach w stylu korporacyjnym w 40-osobowych grupach! Z nami możecie doświadczyć prawdziwej Kuby – poznacie namiętne szczegóły, liczne anegdoty i tajniki kubańskiego życia od kuchni. Zwiedzicie autentyczną i niezapomnianą wyspę z jej kolorowymi muralami, ulicami tętniącymi muzyką i serdecznymi mieszkańcami, a opowieści naszych przewodników pomogą Wam zrozumieć ten specyficzny i bardzo różnorodny kraj.

Marzenia są po to, by je spełniać, a my Wam w tym pomożemy.

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą!

Wybrane opinie naszych Klientów:


Najnowsze oferty