Skip to main content

O nas

Witajcie!

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów, chcielibyśmy podzielić się z Wami znajomością kubańskiej kultury, historii, tradycji, folkloru i kulinariów, a także służyć pomocą w różnych sytuacjach, które mogą zaistnieć w czasie pobytu na tej karaibskiej wyspie. Z turystyką jesteśmy związani od 2001 r. jako absolwenci studiów turystyki i rekreacji, pasjonaci podróży, piloci wycieczek, rezydenci i przewodnicy na różnych kierunkach (m.in. Europa Środkowa, Bałkany, Półwysep Iberyjski, Ameryka Południowa i Karaiby). Ale to właśnie Kuba skradła nasze serca.

Znamy ten kraj od podszewki, a naszą pasją i wiedzą chętnie dzielimy się z turystami z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi przewodnikami, mieszkającymi na stałe na wyspie, tworząc niesamowity zespół ludzi kochających ten piękny kraj. Zawsze staramy się być entuzjastycznymi gospodarzami, którzy chcą jak najlepiej zadbać o swoich Klientów. Lubimy towarzystwo innych ludzi i nieustannie poszukujemy nowych, egzotycznych i fascynujących miejsc, które wzbogacają naszą ofertę.

Zapomnijcie o wycieczkach w stylu korporacyjnym w 40-osobowych grupach! Z nami możecie doświadczyć prawdziwej Kuby – poznacie namiętne szczegóły, liczne anegdoty i tajniki kubańskiego życia od kuchni. Zwiedzicie autentyczną i niezapomnianą wyspę z jej kolorowymi muralami, ulicami tętniącymi muzyką i serdecznymi mieszkańcami, a opowieści naszych przewodników pomogą Wam zrozumieć ten specyficzny i bardzo różnorodny kraj.

10 powodów, dla których warto wybrać HAVanna4U

1. PROFESJONALIZM, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Mimo iż marka HAVanna4U została zarejestrowana w Polsce w 2018 roku, to jej założyciele są związani z turystyką od ponad 20 lat. Ich wiedza, przyswojona podczas studiów turystycznych i licznych profesjonalnych kursów, jest poparta bogatym doświadczeniem zdobytym podczas pilotowania grup turystycznych i oprowadzania Klientów po Europie, Ameryce Południowej i Karaibach, a także wieloma prywatnymi podróżami po całym świecie. To właśnie dzięki temu tworzona przez nich oferta jest przemyślana, różnorodna i przygotowana z dbałością o każdy szczegół.

2. NAJLEPSI PRZEWODNICY Z PASJĄ

Przy obsłudze Klientów HAVanna4U pracują tylko wyselekcjonowani polscy lub kubańscy przewodnicy, którzy mieszkają na stałe na wyspie. Nie tylko znają ten kraj od podszewki – jego realia, kulturę, historię, tradycje i kulinaria – ale również go kochają i pokazują z pasją. Oprowadzają zarówno w języku polskim, jak też angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim. To prawdziwi profesjonaliści!

3. PERSONALIZACJA I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dla HAVanna4U każdy Klient jest najważniejszy. Dlatego też zawsze przygotowując naszą ofertę przeprowadzamy krótki wywiad dotyczący Waszych potrzeb, zainteresowań i oczekiwań. Dzięki temu możemy zaproponować najlepiej dobraną spośród naszych istniejących ofert, lub stworzyć nowy program, szyty na miarę i prowadzony w odpowiednim dla Was tempie. Indywidualne podejście pozwala na zapewnienie lepszej obsługi. Słuchamy naszych Gości nie tylko przed podróżą, ale również w jej trakcie jak i po zakończeniu. Każda uwaga i każdy komentarz są dla nas cenne i bierzemy je sobie do serca, ponieważ to dzięki nim możemy się wciąż rozwijać i polepszać naszą ofertę, a także sprawić, by pobyt na Kubie był niezapomniany i perfekcyjny.

4. JAKOŚĆ I KOMFORT

W HAVanna4U ogromny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług. Poza współpracą z najlepszymi lokalnymi przewodnikami, kluczowe znaczenie ma dla nas zapewnienie komfortowego klimatyzowanego transportu z licencją na przewóz turystów oraz sprawdzonych miejsc noclegowych na całej wyspie. Każde z nich odwiedziliśmy osobiście i upewniliśmy się, że jest komfortowe, czyste i bezpieczne, a także położone w świetnej lokalizacji. Poza ofertą podstawowych casas particulares (prywatnych kwater), jesteśmy także w stanie zaspokoić potrzeby bardziej wymagających Klientów, zainteresowanych zakwaterowaniem deluxe w pięknych butikowych hotelikach. Naszej weryfikacji podlegają również restauracje, do których zabieramy Was na posiłki podczas zwiedzania, bo chyba każdy zna przysłowie: „przez żołądek do serca”.

5. MAŁE GRUPY

By zapewnić wysoką jakość świadczonych usług i poświęcenie odpowiedniej uwagi każdemu uczestnikowi wyjazdu, dbamy o to, by nasze grupy nie przekraczały 15-20 osób (w zależności od liczby zgłoszeń). To dzięki temu można poczuć rodzinną atmosferę, która nie raz wyzwala chęć szybkiego powrotu na Kubę, oczywiście z HAVanna4U. Coraz więcej Klientów powraca do nas lub pojawia się z polecenia przez zadowolonych znajomych, co bardzo nas cieszy.

6. AUTENTYCZNOŚĆ

Podczas wszystkich wspólnych podróży z HAVanna4U, wkładamy całe serce w to, by pokazać Wam nie tylko zabytki, ale też pełen obraz Kuby, z każdej możliwej strony, a szczególnie „od kuchni”. Ta wielowymiarowość wymaga zaangażowania wszystkich zmysłów, dlatego też duże znaczenie mają u nas wciągające doświadczenia kulturalne: słuchamy dźwięków miasta i tańczymy do lokalnej muzyki, gotujemy i degustujemy tradycyjne potrawy oraz trunki, głęboko wdychamy aromat kubańskich cygar, kawy i kakao, napawamy wzrok oszałamiającymi widokami i nie stronimy od kontaktu z serdecznymi mieszkańcami. A fascynujące opowieści naszych przewodników pomagają zrozumieć ten specyficzny i bardzo różnorodny kraj.

7. WSPIERANIE MIESZKAŃCÓW

Działalność HAVanna4U opiera się przede wszystkim o współpracę z właścicielami małych prywatnych biznesów – taksówek, busików, casas particulares, restauracji, barów, szkół tańca, riksiarzy, wytwórców rękodzieła itp. Korzystając z ich usług mamy pewność, że dewizy faktycznie trafiają w ręce Kubańczyków, a nie instytucji rządowych. Równie istotne jest dla nas, by nasi przewodnicy oraz współpracownicy otrzymywali uczciwe wynagrodzenia, a nie symboliczne 20 dolarów za miesiąc pracy. Kontaktujemy również naszych Klientów z polskimi misjonarzami i zakonnicami w celu przekazywania darów przywożonych z zagranicy, by wspomóc najbardziej potrzebujących Kubańczyków.

8. AUTORSKIE PROGRAMY I INNOWACYJNE POMYSŁY

Dzięki naszemu doświadczeniu i wielu latom spędzonym na Kubie, jesteśmy w stanie przygotować niesztampowe programy, pełne unikalnych atrakcji. Każdy ich szczegół jest tworzony z myślą o niezapomnianej przygodzie, idealnej nie tylko dla indywidualnego turysty, ale również dla grupy zorganizowanej, czy nawet firmy szukającej wyjazdu motywacyjnego. Wciąż docieramy do nowych zakątków Kuby i odkrywamy nowe ciekawostki, które pozwalają nam na ciągły rozwój, wzbogacanie i udoskonalanie naszej oferty. HAVanna4U wyznacza trendy i wprowadza nowe na polskim rynku atrakcje, kopiowane przez innych organizatorów i przewodników.

9. SPRAWDZONY KONTRAHENT

Przedstawiona na naszej stronie oferta jest skierowana przede wszystkim do Klientów indywidualnych, aczkolwiek lata wytężonej pracy HAVanna4U zaowocowały nawiązaniem współpracy z różnymi biurami podróży. Jako kontrahent zapewniamy pełen serwis dla grup odwiedzających Kubę, w tym: noclegi, transport, wyżywienie, obsługę przewodnicką, organizację zwiedzania i atrakcji programowych. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury. Oddajcie się w ręce specjalistów.

10. SAME POZYTYWNE OPINIE

Bo w tworzenie naszych wyjazdów wkładamy całe serce i chcemy je realizować najlepiej, jak potrafimy!

HAVanna4U

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą!

KONTAKT I REZERWACJE

Anna Jesionczak

Maciej Lopez

Adres e-mail: