Obsługa przewodnicka

Podczas realizacji naszych wycieczek i objazdów współpracujemy z najlepszymi lokalnymi przewodnikami, mieszkającymi na stałe na wyspie, tworząc niesamowity zespół ludzi kochających ten piękny kraj. Znamy Kubę od podszewki, a naszą pasją dzielimy się z turystami z całego świata. Oprowadzamy Klientów zarówno w języku polskim, jak też angielskim i hiszpańskim. Zawsze staramy się być entuzjastycznymi gospodarzami, którzy chcą jak najlepiej zadbać o każdy szczegół udanych wakacji, a rozwiązywanie trudnych sytuacji nie jest nam obce. Lubimy towarzystwo innych ludzi i nieustannie poszukujemy nowych, egzotycznych i fascynujących miejsc, które wzbogacają naszą ofertę.

Zajrzyjcie do poniższej galerii:

NASI PRZEWODNICY

Anna Jesionczak – Poznanianka związana z wyspą od ponad 10 lat. Zawodowo – pilot wycieczek i przewodnik, a prywatnie żona Kubańczyka (zgłębiająca obecnie tajniki przygotowywania ryżu z fasolą). Pasjonatka podróży, kubańskiej kultury i muzyki, która chętnie dzieli się swoją wiedzą z turystami i zawsze ma jakąś ciekawostkę w zanadrzu. Będąc pod tak dobrą opieką, pozostaje już tylko relaks i zwiedzanie wyspy z uśmiechem na twarzy każdego dnia.

Maciej Lopez – człowiek wielu zainteresowań, za którym ciężko nadążyć. Niezwykle sprawny organizator i rewelacyjny animator, który już od 2001 r. prowadził wyjazdy po Meksyku i Kubie. Urodził się w polsko-kubańskiej rodzinie i do 18 roku życia wychowywał się na Kubie wraz z 9 rodzeństwa – zabrakło 1 do drużyny piłkarskiej…  Zna ten kraj od podszewki, a każdy wyjazd w jego towarzystwie to niesamowita przygoda pełna ciekawych historii i anegdot.

Joanna Castro – urodzona na wyspie córka Polki i Kubańczyka, która ujmuje swoim ciepłem i opiekuńczością. Mimo, że w Polsce była tylko raz, w 1980 r., to płynnie mówi w naszym języku. Aktualnie mieszka w Pinar del Río i zapewnia, że nie jest spokrewniona z TYMI Castro. Skończyła studia na Uniwersytecie Pedagogiki, dzięki czemu świetnie sprawdza się przy oprowadzaniu rodzin z dziećmi. Potrafi sprawić, że każdy poczuje się na Kubie jak w domu.


Najnowsze oferty