Skip to main content

Obsługa przewodnicka

Podczas realizacji naszych wycieczek i objazdów współpracujemy z najlepszymi lokalnymi przewodnikami, mieszkającymi na stałe na wyspie, tworząc niesamowity zespół ludzi kochających ten piękny kraj. Znamy Kubę od podszewki, a naszą pasją dzielimy się z turystami z całego świata. Oprowadzamy Klientów zarówno w języku polskim, jak też angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim. Zawsze staramy się być entuzjastycznymi gospodarzami, którzy chcą jak najlepiej zadbać o każdy szczegół udanych wakacji, a rozwiązywanie trudnych sytuacji nie jest nam obce. Lubimy towarzystwo innych ludzi i nieustannie poszukujemy nowych, egzotycznych i fascynujących miejsc, które wzbogacają naszą ofertę.

NASI PRZEWODNICY

Anna Jesionczak

Poznanianka związana z wyspą od ponad 10 lat. Zawodowo – pilot wycieczek i przewodnik, a prywatnie żona Kubańczyka (zgłębiająca obecnie tajniki przygotowywania ryżu z fasolą). Pasjonatka podróży, kubańskiej kultury i muzyki, która chętnie dzieli się swoją wiedzą z turystami i zawsze ma jakąś ciekawostkę w zanadrzu. Będąc pod tak dobrą opieką, pozostaje już tylko relaks i zwiedzanie wyspy z uśmiechem na twarzy każdego dnia.

Maciej Lopez

Człowiek wielu zainteresowań, za którym ciężko nadążyć. Niezwykle sprawny organizator i rewelacyjny animator, który już od 2001 r. prowadził wyjazdy po Meksyku i Kubie. Urodził się w polsko-kubańskiej rodzinie i do 18 roku życia wychowywał się na Kubie wraz z 9 rodzeństwa – zabrakło 1 do drużyny piłkarskiej… Zna ten kraj od podszewki, a każdy wyjazd w jego towarzystwie to niesamowita przygoda pełna ciekawych historii i anegdot.

Luis Javier Méndez

120% Kubańczyk, urodzony i dorastający w stolicy, gdzie skończył studia językowe na Uniwersytecie Hawańskim. Tak więc to właśnie jego spotkacie na naszych wycieczkach prowadzonych po angielsku, francusku, niemiecku i oczywiście po hiszpańsku. Jest przewodnikiem z ponad 12-letnim doświadczeniem, który uwielbia historię i statystykę, a także chętnie opowiada o urokach i absurdach życia na wyspie. To on podczas Waszych wakacji zabierze Was na najlepsze imprezy taneczne, najpiękniejsze zachody słońca oraz rewelacyjne degustacje rumu i cygar. Aktualnie uczy się polskiego – trzymamy kciuki!

KONTAKT I REZERWACJE

Anna Jesionczak

Maciej Lopez

Adres e-mail: