Noclegi w Hawanie

ATLANTICO 17 Ocean View apartments to zarządzająca wieloma apartamentami oferując państwu najlepsze noclegi w Hawanie.

Apartamenty znajdują się w 20 piętrowym budynku Raquel Perez znajdujący się w Centrum Hawany, blisko Maleconu i 23 ulicy. W budynku mamy ochronę i obiekt jest monitorowany 24 h. W każdym pokoju jest sejf, minibar, kuchnia i możliwość zamówienia śniadanie.

Prowadzimy też Casa Borges Colonial, nasz pierwszy domo Kolonialny, znajdująca się w sercu Hawany w Vedado, dla tych co wolą poczuć klimat hawany w czasów hiszpańskich i poznać obyczaje prawdziwych Kubańczyków.

Współpracujemy z Casas Particulares jak La Casona i Casa Eclipse.

Potzrebujęsz nocleg w Hawanie? Napisz do nas! lopezencuba@gmail.com

ATLANTICO 17 ONE Ocean View Apartments to apartament składające się z 3 sypialni (2 z łóżkiem małżeńskim, jedna z dwoma łóżkami pojedynczymi), salon jadalnia, 2 łazienki, kuchnia i korytarz. Apartament znajduje się na 17 pietrze budynku Raquel Perez w Centrum Hawany z widokiem na morze, vedado i plac rewolucji. Całkowicie klimatyzowany dodatkowo z wentylatorem w każdym pomieszczeniu, jest wyposażony w WI FI (darmowe 2 godz internetu), telewizor, lodówkę, kuchenkę indukcyjną, czajnik i wszystkie inne potrzebne akcesoria kuchenne. Apartament może mieścić 6 osób.


ATLANTICO 17 VIP Ocean View Apartments to flagowy apartament firmy (najnowszy i najnowocześniejszy) składające się z 2 sypialni (każda z łóżkiem małżeńskim), salon jadalnia, łazienkę, kuchnia i korytarz. Apartament znajduje się na 16 pietrze budynku Raquel Perez w Centrum Hawany z pięknym widokiem na morze z każdego pomieszczenia. Całkowicie klimatyzowany dodatkowo z wentylatorem w każdym pomieszczeniu, jest wyposażony w nowoczesne gniazdka na 110 i 240 v a także gniazdka usb, WI FI (darmowe 2 godz internetu), telewizor 4K 50″, Soundbar Bluetooth najnowszej generacji, lodówkę, kuchenkę indukcyjną, czajnik i wszystkie inne potrzebne akcesoria kuchenne. Dodatkowo w salonie są 2 sofy rozkładane. Apartament może mieścić 4 osób przy czym jest tylko jedna łazienka. Apartament posiada balcon. Otwarcie 1 Pązdziernika 2019!

CASA BORGES Colonial to Dom Kolonialny składające się z 2 sypialni każda z łóżkiem małżeńskim, z własną prywatną łazięką salon – jadalnia i korytarz. Dom znajduje się w sercu Hawany  w dzielnicy Vedado 2 ulicy od 23 i Maleconu. Pokoje są klimatyzowany dodatkowo z wentylatorem, telewizor 32″, lodówkę (minibar),  Każdy pokoj może miescić 2 osób czyli max 4 osoby. Przez cały dzień można częstować się Kawą i Herbatą a śniadania są wliczone w cenie. Cena promocyjna do końca września 2019!


VALDES & VALDES PISO 17 to apartament składające się z 2 sypialni (każda z łóżkiem małżeńskim), salon jadalnia, łazienkę, kuchnia i korytarz. Apartament znajduje się na 17 pietrze budynku Raquel Perez w Centrum Hawany z widokiem Centrum Hawany, Vedado i Plac rewolucji. Pokoje klimatyzowane, dodatkowo z wentylatorem w każdym pomieszczeniu, jest wyposażony w wi fi (darmowe 2 godz internetu), telewizor 32″, lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik i wszystkie inne potrzebne akcesoria kuchenne. Apartament może mieścić 5 osób.


VALDES & VALDES PISO 20 to apartament składające się z 2 sypialni (każda z łóżkiem małżeńskim), salon jadalnia, łazienkę, kuchnia i korytarz. Apartament znajduje się na 20 pietrze budynku Raquel Perez w Centrum Hawany z pięknym widokiem Centrum Hawany, Ocean atlanticki, Vedado i Plac rewolucji. Całkowicie klimatyzowany, dodatkowo z wentylatorem w pokojach, jest wyposażony w wi fi (darmowe 2 godz internetu), telewizor 32″, lodówkę, kuchenkę indukcyjną, czajnik i wszystkie inne potrzebne akcesoria kuchenne. Apartament może mieścić 5 osób.

GATE HAVANA Ocean View Apartments to apartament blizniaczy ATLANTICO 17 ONE, składające się z 3 sypialni (2 z łóżkiem małżeńskim, jedna z dwoma łóżkami pojedynczymi), salon jadalnia, 2 łazienki, kuchnia i korytarz. Apartament znajduje się na 18 pietrze budynku Raquel Perez w Centrum Hawany z widokiem na morze, vedado i plac rewolucji. Całkowicie klimatyzowany dodatkowo z wentylatorem w każdym pomieszczeniu, jest wyposażony w WI FI (darmowe 2 godz internetu), telewizor 32″, lodówkę, kuchenkę indukcyjną, czajnik i wszystkie inne potrzebne akcesoria kuchenne. Apartament może mieścić 6 osób.

BELLA VISTA Ocean View Apartments to apartament składające się z 2 sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim a druga z dwoma łozkami), salon jadalnia, łazienkę, kuchnia i korytarz. Apartament znajduje się na 11 pietrze budynku Raquel Perez w Centrum Hawany z pięknym widokiem na morze z każdego pomieszczenia. Każdy pokój jest klimatyzowany dodatkowo z wentylatorem w każdym pomieszczeniu, jest wyposażony w nowoczesne gniazdka na 110, wi fi ale internet jest płatny, telewizor 28 „, lodówkę, kuchenkę gazową i wszystkie inne potrzebne akcesoria kuchenne. Apartament może mieścić 5 osoby przy czym jest tylko jedna łazienka.


Najnowsze oferty