Katamaran – rajska wyspa i delfiny (1 dzień)

Katamaran – rajska wyspa i delfiny (1 dzień)

Bestseller – najczęściej sprzedawana wycieczka, realizowana przez Marinę Varadero. Połączenie rejsu katamaranem z fiestą w iście kubańskim stylu, plażowaniem na rajskiej wyspie oraz gwarantowanym buziakiem od delfina!

CENA: 101 EUR / os.

PROGRAM WYCIECZKI:

Najlepszy sposób na relaks podczas pobytu w Varadero. Niezapomniane wrażenia i przepiękne widoki! W godzinach porannych zostaniecie odebrani z hotelu i zawiezieni do mariny, gdzie wraz z innymi klientami wsiądziecie na pokład katamaranu i wyruszycie w rejs. W drodze na wysepkę Cayo Blanco na łodzi przewidziane są animacje, open bar (bar otwarty z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi w cenie) oraz postój na snorkling w turkusowych wodach Oceanu Atlantyckiego (sprzęt zapewnia organizator, aczkolwiek równie dobrze można zabrać własny). Na rajskiej wyspie przewidziany jest lunch z owocami morza oraz czas na plażowanie i odpoczynek na pięknej piaszczystej plaży. Na zakończenie wycieczki wisienką na torcie będzie interakcja z delfinami, podczas której każdy uczestnik będzie mógł spędzić kilka niezapomnianych chwil z tymi ssakami. Późnym popołudniem powrót do hotelu.

Uwaga: wycieczka organizowana jest przez Marinę Varadero dla wszystkich klientów kurortu (różne narodowości i hotele), my pośredniczymy tylko w jej sprzedaży. W razie zastrzeżeń dot. realizacji programu – reklamacje należy składać niezwłocznie do lokalnego przewodnika podczas trwania wycieczki.

 

Czas trwania: ok. 8 godzin (8.30-16.30), codziennie

Zabrać ze sobą: stroje kąpielowe, ręczniki, butelkę wody i ochronę przeciwsłoneczną (czapkę z daszkiem / kapelusz, okulary, krem z filtrem), aparaty fotograficzne, wystawiony przez nas bilet!

CENA: 101 EUR / os. (dzieci do 12 lat – 51 EUR). Możliwa płatność gotówką, kartą lub przelewem w euro oraz dolarach (wg aktualnego kursu)

W cenie wycieczki: transfer z hotelu do mariny i z powrotem, opieka lokalnego przewodnika w języku angielskim i / lub hiszpańskim, rejs katamaranem w formule all inclusive (napoje alkoholowe i bezalkoholowe w cenie), wypożyczenie sprzętu do snorklingu, pobyt na wyspie Cayo Blanco z obiadem, interakcja z delfinami

Nie wliczone w cenę: napiwki i własne wydatki nie ujęte w programie, pływanie z delfinami, zdjęcia wykonywane przez profesjonalnego fotografa podczas wycieczki