Dachy Hawany (pół dnia)

Dachy Hawany (pół dnia)

Zmień perspektywę i odkrywaj uroki kubańskiej stolicy z poziomu najlepszych tarasów widokowych w mieście. A to wszystko w promieniach zachodzącego słońca, okraszone opowieściami naszych przewodników i wyśmienitymi koktajlami. 

CENA: od 45 EUR / os.

PROGRAM WYCIECZKI:

Wycieczka rozpoczyna się od spotkania z przewodnikiem w okolicach Parku Centralnego lub Habana Vieja. Podczas jej trwania będziecie mieli okazję spojrzeć na miasto z góry – z 4 najlepszych hawańskich rooftops (tarasów widokowych z barami). Pierwszy pozwoli odkryć okolice Parku Centralnego, z budynkami Kapitolu, Gran Teatro de la Habana oraz Muzeum Narodowego Sztuk Pięknych. Kolejny położony jest ponad słynną aleją Paseo del Prado, łączącą starówkę z Malecónem, na który spojrzymy z trzeciego tarasu. Jest to jednocześnie najlepszy punkt na obserwowanie zachodów słońca w Hawanie. Do ostatniego tarasu, położonego w Habana Centro zabierze nas amerykański kabriolet. W każdym barze przewidziany jest kredyt na zamówienie wybranego z karty napoju (woda, sok, piwo, koktajl, kawa itp.), a w jednym z nich zaserwowana zostanie również przekąska. Powrót do miejsca rozpoczęcia wycieczki lub dalsze samodzielne eksplorowanie Hawany nocą.

 

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od ustalonego miejsca spotkania z przewodnikiem.

Czas trwania: ok. 5 godzin (16.00-21.00), codziennie

Zabrać na zwiedzanie: aparaty fotograficzne!

W cenie wycieczki: opieka lokalnego przewodnika (w języku polskim / angielskim / hiszpańskim / francuskim / niemieckim), godzinna przejażdżka kabrioletem, 4 napoje, przekąska

Nie wliczone w cenę: napiwki i własne wydatki nie ujęte w programie

Sprawdź proponowane terminy zwiedzania grupowego (10-15 osób) w naszym kalendarzu.