Półwysep Zapata – wyskocz na bagno! (1 dzień)

Półwysep Zapata – wyskocz na bagno! (1 dzień)

Wyprawa przygotowana z myślą o miłośnikach przyrody, łącząca spotkanie z przedstawicielami kubańskiej fauny (m.in. krokodylami i kolibrami) z wypoczynkiem nad Morzem Karaibskim. Idealna dla rodzin z dziećmi.

CENA: od 110 EUR / os.

PROGRAM WYCIECZKI:

Przejazd z Hawany w kierunku Parku Narodowego Półwyspu Zapata. Krótka wizyta w mini-zoo oraz na farmie krokodyli, gdzie zobaczymy zarówno kilkumiesięczne krokodylki, jak i dorosłe osobniki. Następnie popłyniemy w rejs motorówkami po kanałach Zapaty, gdzie będziemy obserwować lasy namorzynowe i wypatrywać różnych gatunków ptaków. Pospacerujemy po rekonstrukcji wioski indiańskiej oraz skosztujemy mięsa z krokodyla. Po południu pojedziemy nad Zatokę Świń, gdzie czeka nas kąpiel w pełnej rybek cenocie Cueva de los Peces oraz w Morzu Karaibskim (możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu do snorklingu). Podczas wycieczki lunch w formule all-inclusive z napojami w cenie. Na zakończenie poszukamy kolibrów i wyruszymy w drogę powrotną do Hawany.

 

Czas trwania: ok. 11,5 godziny (8.00-19.30), codziennie
Trasa: ok. 400 km
Zabrać na zwiedzanie: stroje kąpielowe i ręczniki, sprzęt do snorklingu (można go wypożyczyć na miejscu), butelkę wody i ochronę przeciwsłoneczną (czapkę z daszkiem / kapelusz, okulary, krem z filtrem), repelenty
W cenie wycieczki: opieka lokalnego przewodnika (w języku polskim / angielskim / hiszpańskim / francuskim / niemieckim), transport, degustacja mięsa z krokodyla, rejs motorówkami ze zwiedzaniem indiańskiej wioski, wizyta w mini-zoo i na farmie krokodyli, obserwacja kolibrów, lunch w formule all inclusive z napojami w cenie
Nie wliczone w cenę: napiwki i własne wydatki nie ujęte w programie, wypożyczenie sprzętu do snorklingu – ok. 5 EUR / os.