Varadero – vamos a la playa! (1 dzień)

Varadero – vamos a la playa! (1 dzień)

Dla tych, którzy nie zdecydowali się na pobyt w żadnym spośród kubańskich kurortów wypoczynkowych, ale chcieliby choć na chwilę zajrzeć na jedną z najpiękniejszych piaszczystych plaż jakie oferuje wyspa. Oderwijcie się od gwarnej Hawany i wyruszcie z nami do Varadero!

CENA: od 90 EUR / os.

PROGRAM WYCIECZKI:

Po śniadaniu wyjazd z Hawany w kierunku punktu widokowego Bacunayagua, gdzie wypijemy przepyszną piñacoladę obserwując najwyższy wiadukt na Kubie i dolinę rzeki Yumurí. Następnie ruszymy do delfinarium w Varadero na pokaz tresury tych ssaków i wypijemy drinka w zabytkowej posiadłości Maison Xanadú. Całe popołudnie przeznaczymy na plażowanie (lub spacer po centrum Varadero i zakup pamiątek). Wieczorem wrócimy do Hawany. Za dopłatą możliwość skorzystania z pakietu all inclusive w wybranym hotelu (korzystanie z hotelowej plaży oraz basenów z leżakami i ręcznikami, a także z hotelowych barów, restauracji i programów animacyjnych do godziny 17.00).

 

Czas trwania: ok. 12 godzin (7.30-19.30), codziennie
Trasa: ok. 300 km
Zabrać na zwiedzanie: stroje kąpielowe i ręczniki, butelkę wody i ochronę przeciwsłoneczną (czapkę z daszkiem / kapelusz, okulary, krem z filtrem)
W cenie wycieczki: opieka lokalnego przewodnika (w języku polskim / angielskim / hiszpańskim / francuskim / niemieckim), transport, piñacolada, pokaz tresury delfinów, drink w Maison Xanadú, pobyt na publicznej plaży w centrum miasta
Nie wliczone w cenę: napiwki i własne wydatki nie ujęte w programie, opcja all inclusive – od 50 EUR / os. (w zależności od wybranego hotelu)