Varadero – vamos a la playa! (1 dzień)

Varadero – vamos a la playa! (1 dzień)

Dla tych, którzy nie zdecydowali się na pobyt w żadnym spośród kubańskich kurortów wypoczynkowych, ale chcieliby choć na chwilę zajrzeć na jedną z najpiękniejszych piaszczystych plaż jakie oferuje wyspa. Oderwijcie się od gwarnej Hawany i wyruszcie z nami do Varadero!

CENA: od 65 EUR / os.

PROGRAM WYCIECZKI:

Po śniadaniu wyjazd z Hawany w kierunku punktu widokowego Bacunayagua, gdzie wypijemy przepyszną piñacoladę obserwując najwyższy wiadukt na Kubie i dolinę rzeki Yumurí. Następnie ruszymy do delfinarium w Varadero na pokaz tresury tych ssaków. Całe popołudnie przeznaczymy na plażowanie (lub spacer po centrum Varadero i zakup pamiątek) i wieczorem wrócimy do Hawany. Za dopłatą możliwość skorzystania z pakietu all inclusive w wybranym hotelu (korzystanie z hotelowej plaży oraz basenów z leżakami i ręcznikami, a także z hotelowych barów, restauracji i programów animacyjnych do godziny 17.30).

Czas trwania: ok. 12 godzin (8.00-20.00), codziennie
Trasa: ok. 300 km
Zabrać na zwiedzanie: stroje kąpielowe i ręczniki, butelkę wody i ochronę przeciwsłoneczną (czapkę z daszkiem / kapelusz, okulary, krem z filtrem)
W cenie wycieczki: opieka polskojęzycznego przewodnika, transport, piñacolada, pokaz tresury delfinów, pobyt na publicznej plaży w centrum miasta
Nie wliczone w cenę: napiwki i własne wydatki nie ujęte w programie, opcja all inclusive – od 50 EUR / os. (w zależności od wybranego hotelu)

Sprawdź proponowane terminy zwiedzania grupowego (12-15 osób) w naszym kalendarzu.